Hakkımızda

Founder of 444center

İsmail Hakkı

Mentor ve Girişimci


Uzmanlıklar

Satış/Pazarlama organizsayonu, Web, Eğitim, Yönetim, Çağrı Merkezi

Merhaba ben İsmail Hakkı;


Sizlere başta Web Sitesi Tasrımı, Satış Koçluğu, Dijital Mecra, Çağrı Merkezi Yazılımı, ve Pazarlama stratejileri alanlarında hizmet veriyorum.

2006 yılından bu yana başta iletişim sektörü, hizmet sektörü, danışmanlık sektörü ve toptan-perakende sektörleri olmak üzere çeşitli sektörlerde Satış, Reklam, Pazarlama, İK, Yönetim ve Eğitim alanlarında bir profesyonel ve girişimci olarak çalışıyorum.

Şu ana kadar onlarca şirkete hizmet vererek iş yaşamından yaklaşık 15.000 e yakın çalışan ya da aday ile  Satış, İK ve Eğitim süreçleri geçirdim. Özellikle Çağrı Merkezi ve Dijital Satış kanalı tecrübelerimle birlikte yüz binlerce müşteriyle müşteri ilişkileri noktasında çok ciddi bir deneyim sahibiyim. 

Satış mecralarını Saha Satış, Tele Satış, Djital mecra ve (Bayi Kanalı Gibi) Ürüne uygun diğer Alternatif kanallar olmak üzere dörde ayırıyorum. Birbiriyle bağlantılı bu alanlarda  hedeflerinize ulaşabilmeniz için gerekli bazı başlıkları

Hizmetlerimiz bölümden detaylı olarak görebililir veya hemen 0532 255 39 78 numaramdan bana ulaşabilirsiniz.Tüm bu hizmetlerle beraber mentorluk ve danışmanlık hizmeti sunuyorum.


Google a yazdığınızda bir çok web tasarımcı, bir çok çağrı merkezi yazılımı, bir çok satış eğitimi, birçok yönetici danışmanı ya da yönetici bulanabilirsiniz. Ancak bunların hiç biri size/ürününüze özel çözümlerle tam olarak ne yapmanız gerektiğini, nasıl başarılı olabileceğinizi, hedefinize nasıl ulaşabileceğinizi en direkt olarak ve net şekilde size söylemeyecek, öğretmeyecektir. Belkide ne istediğinizi anlayamacaktır. Kısacası ben tam olarak sizlere bu çözümleri sunuyorum. 

444center Antalya Adress
444center İsmail Hakkı İletişim Telefon Numarası

© 2006 - 2020 444center & İsmail Hakkı

  • 444center Instagram
  • 444center Facebook